polski   English  
polski   English  

Edition

Export metadata

oai   rdf   ris   bibtex

Save this address

  • Add to bookmarks
  • bookmarks

Edition description

Dopełnienia Historyi prawodawstw słowiańskich : nakładem zapisu ś. p. Michała Konarskiego opracowywane i w kilku artykułach, osobne dzieła stanowiących drukiem ogłoszone : artykuł pierwszy zawiera: dzieje Polski przedchrobrowéj aż do początku panowania w niej rodziny Piasta, zaczerpnięte ze źrzódeł pomnikami tychże dziejów od Augusta Bielowskiego wydanemi nie objętych, i opowiedziane z uwagą na ościenne kraje, na Ruś, Litwę i Czechy, - a osobliwie na starodawne i dzisiejsze Niemcy / przez Wacława Aleksandra Maciejowskiego.

Show publication content! Show publication content!
Title: Dopełnienia Historyi prawodawstw słowiańskich : nakładem zapisu ś. p. Michała Konarskiego opracowywane i w kilku artykułach, osobne dzieła stanowiących drukiem ogłoszone : artykuł pierwszy zawiera: dzieje Polski przedchrobrowéj aż do początku panowania w niej rodziny Piasta, zaczerpnięte ze źrzódeł pomnikami tychże dziejów od Augusta Bielowskiego wydanemi nie objętych, i opowiedziane z uwagą na ościenne kraje, na Ruś, Litwę i Czechy, - a osobliwie na starodawne i dzisiejsze Niemcy / przez Wacława Aleksandra Maciejowskiego.
Optional Title: Dopełnienia historii prawodawstw słowiańskich
Creator: Maciejowski, Wacław Aleksander (1792-1883).
Publisher: Drukarnia K. Kowalewskiego Ul. Królewska N. 23
Place of Publication: Warszawa
Date: 1872
Physical Description: VII, [1], 190 s. ; 21 cm
Subject LCSH: Poland -- History -- To 960. ; Poland -- History -- To 960 -- Historiography. ; Poland -- History -- Piast period, 960-1386. ; Poland -- History -- Piast period, 960-1386 -- Historiography.
Keyword: Piast period (960-1386) ; History of Poland ; Historiography
Resource Type: book
Language: pol
Format: image/x.djvu
Resource Identifier: oai:ebuw.uw.edu.pl:7556
Source: 6.13.13.43. [6a]
Location of Original: University of Warsaw Library
Digitisation: University of Warsaw Library
Rights Management: public domain